Jedno życie cztery światy

Wydawnictwo: Baran i Suszczyński
83-85845-13-5
Mon

W swych wspomnieniach "Jedno życie cztery światy" Jacek Stocki-Sosnowski spisał burzliwą historię swego życia. Urodzony w przedwojennej Polsce w zamożnej rodzinie krakowskich przedsiębiorców, przetrwał okupację hitlerowską i najtrudniejszy okres komunizmu. Jego "czwartym światem" jest USA, dokąd wyemigrował. Ta niekonwencjonalna, osobista opowieść stanowi niezrównaną syntezę XX wieku. Książka z przedmową Jana Józefa Szczepańskiego.

źródło opisu: okładka książki

| 2013-07-08