Idzie Gąska Balbinka

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
gąska Balbinka, Ptyś
Galahad

Przygody Gąski Balbinki po raz pierwszy ukazały się w czasopiśmie dla dzieci "Płomyczek". W 1961 świerszczykowe historyjki zostały wydane w formie książkowej: “Przygody Gąski Balbinki” , a trzy lata później – NK wydała zbiorek – “Idzie Gąska Balbinka” . Były to krótkie historyjki w formie komiksu. Traktowały o przygodach uroczej i nieustannie roztargnionej Gąski. Składały się one z czterech rysunków i krótkiego komentarza.

książek: 1989
Innes | 2016-08-31