83-88033-48-4
poezja
poezja

Wybór niektórych wierszy :miłość jest miejscem mówiłem do ciebie Mój umysł jest kochana skoro mały człowieku Jeśli nie możesz jeść musisz żaden czas temu a może bóg cisza jeśli szukasz prawd

źródło opisu: www.nakanapie.pl

źródło okładki: www.nakanapie.pl

Nielotna | 2017-01-17
Przeczytana: 17 stycznia 2017

Ulubione: [większość (ludzi]
(Mały człowieku) , (obym miał serce zawsze otwarte dla małych) , (żaden czas temu)

Dociekliwy_Kotek | 2014-05-26
Na półkach: Przeczytane, Poezja
Przeczytana: maj 2014

Wszystkich miłośników poezji konkretnej należy uprzedzić, że w tym tomiku próżno szukać nowatorskiej graficznej formy - wizualnie to bardzo klasyczna poezja.
Z tematyką jest różnie: od subtelnej liryki niepokoju, jaki wzbudza miłość, przez jadowite i celne krytyki ("*** [zacznijmy wydawać pismo]" czy "*** [większość (ludzi]"), aż po delikatne i bardzo wyciszone wiersze o "wadzeniu się z Bogiem".
Mała książeczka - a na długo wystarcza.