Okropny Maciuś i namolna niania

Cykl: Okropny Maciuś (tom 1)
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Okropny Maciuś, przedszkole

Uwaga, łobuziaki! Okropny Maciuś nadchodzi! Maciuś ma niebieskie oczy, kręcone włosy i zadarty nos. Wygląda jak aniołek, ale jest naprawdę okropny… Tymczasem w domu Okropnego Maciusia pojawia się Namolna Niania, trucicielka moli, która twierdzi, że nazbyt żywego chłopca trzeba utemperować! O, nie! Maciuś na to nie pozwoli! Udowodni niani, że naprawdę jest okropny! Na beczkę prochu! Broń się,...

Uwaga, łobuziaki! Okropny Maciuś nadchodzi!

Maciuś ma niebieskie oczy, kręcone włosy i zadarty nos. Wygląda jak aniołek, ale jest naprawdę okropny… Tymczasem w domu Okropnego Maciusia pojawia się Namolna Niania, trucicielka moli, która twierdzi, że nazbyt żywego chłopca trzeba utemperować! O, nie! Maciuś na to nie pozwoli! Udowodni niani, że naprawdę jest okropny! Na beczkę prochu! Broń się, Maciusiu!

źródło opisu: http://www.nk.com.pl/

źródło okładki: http://www.nk.com.pl/

Darka_pl | 2015-04-05
Na półkach: Przeczytane, Z biblioteki
Przeczytana: marzec 2015

Fajna książka, ciekawa i zabawna:) Tak jak lubie :D

olguska | 2016-03-20
Na półkach: Przeczytane, Bajki dzieci

rewelacja dawno takiej książki chłopaki nie słuchali zabawna i wesoła. Chłopaki już się nie mogą doczekać aż wypożyczamy kolejną jego przygodę

Lukasz Sadowski | 2017-03-08
Przeczytana: kwiecień 2015