Wyspa milczenia

Książka jest przypisana do serii/cyklu "O dziewczynach dla dziewczyn". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
gangleona

Pewnego dnia po koniec wakacji, kiedy letnicy opuszczali wyspę, Larkin i Lalo znaleźli wiklinowy kosz, a w nim... malutką dziewczynkę. Z załączonej karteczki wynikało, że ma na imię Sophie. Kto i dlaczego ją porzucił? Co się z nią stanie?

źródło opisu: http://literacki24.pl/-/index.php?ba=kni&nu=b12012...(?)

źródło okładki: http://literacki24.pl/-/index.php?ba=kni&nu=b12012...»

Jean-Louise | 2013-10-25

Ciekawa, nie za długa ksiazka, pełna tajemnic, które są poptem dobrze wyjasniopne.
Podoba mi sie zwłaszcza wątek Larkin i Lala. Ich miłość( bo wydaje mi się, że to milosć) jest niesamowita. On zna ja tak dobrze, jakby był nią. Zna jej mysli, czyny. A ona wie co on lubi. Może sa przyjaciółmi?.. Ale nie sądzę, bo gdyby byli nie trzymałby jej za rękę..
Naprawde warto przeczytać.

robaczeeek | 2016-01-29
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Wymienie
Przeczytana: 28 stycznia 2016

Krótka opowieść /historia którą czyta się tak naprawdę jednym tchem. Więc ciekawa i zaskakująca. Wydaje mi się iż idealna pozycja dla młodszych dziewcząt które nie czytają jeszcze romansów ani nie sięgają po cięższą literaturę. Jako odskocznie warta przeczytania.

KrisNoNe | 2017-07-02
Na półkach: Z dzieciństwa, Przeczytane