Nazywam się... Vincent van Gogh

Wydawnictwo: Media Rodzina
Me llamo... Vincent van Gogh
malarze holenderscy
jagarkar

W życiu robiłem różne rzeczy: byłem po trochu marszandem, kaznodzieją w zagłębiu węglowym, nauczycielem języków, sprzedawcą książek. Ale nade wszystko uwielbiałem malować. Niektórzy znają mnie jako rudowłosego szaleńca. Chcecie wiedzieć dlaczego?

źródło opisu: Wydawnictwo Media Rodzina, 2007

źródło okładki: http://shop.mediarodzina.com.pl/catalogue/book/id/...»

Sandra Jasona | 2018-08-05
Przeczytana: 05 sierpnia 2018

Vincent van Gogh – pomoc brata Theo, nauczyciel, kaznodzieja, impresjonizm, najsłynniejsze obrazy, choroba psychiczna
Pozostałe tomy nie odbiegają od mojego zachwytu. Seria bardzo dobra, dla dzieciaków zainteresowanych historią, ale nie tylko. Myślę, że dobry początek przy omawianiu lektur, malarstwa, czy na lekcje religii/etyki.