Zgłosuj na książki roku 2017
83-86322-01-2
reklama, marketing, sztuka
sztuka
jagarkar

Celem reklamy jest zazwyczaj przekazywanie informacji o produkcie i przekonywanie odbiorców o jego zaletach, wywoływanie zainteresowania towarem, pobudzanie pragnienia posiadania towaru oraz stwarzanie klimatu, w którym dochodzi do transakcji kupna-sprzedaży. W związku z tym współczesne firmy działające na rynkach konkurencyjnych przeznaczają na reklamę znaczne kwoty. Zadania jakie każdorazowo stawia sobie reklama zależą w dużym stopniu od tego, do kogo jest adresowana. Stosując reklamę, należy mieć zawsze na uwadze fakt dwoistej jej natury: z jednej strony ma ona charakter kreatywny, z drugiej strony chodzi o jej skuteczność i efektywność.

źródło opisu: Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Warszawie

źródło okładki: http://eki.pl/index.php?br1=30000&br2=30600&br3=30601&detailed=WSE010

SombritaDeLaCruz | 2012-12-11
Sibyl Vane | 2018-02-10