Stylizacja twarzy

Tłumaczenie: Małgorzata Frączyk
Wydawnictwo: Diogenes
stylizacja, uroda
poradniki

Stylizacja to szereg czynności pomagających w wydobyciu naturalnych atutów twarzy, a także w ukryciu jej defektów lub niedoskonałości. Odpowiedni odcień podkładu, kolor szminki, kształt okularów, właściwie strzyżenie włosów - oto klucz do znalezienia indywidualnego wyrazu, a przede wszystkim do poprawienia i zaakceptowania własnego wyglądu.

źródło opisu: Diognes Grupa Wydawnicza Bertelsmann, 2001

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Książkowa-Fantazja | 2012-10-20
Przeczytana: 04 października 2012

Dobry poradnik o tym jak się malować i dobierać makijaż do kształtu twarzy, oczu. Wspomniane jest też o doborze fryzury, czy oprawek okularów do kształtu twarzy. Wszystko jest w prosty sposób objaśnione i przedstawione na ilustracjach.

Mansarda | 2016-03-02
Przeczytana: 26 lutego 2016