Jest to dzieło zbiorowe napisane przez profesorów czołowych uczelni amerykańskich. W 22 rozdziałach autorzy omówili ponad 500 jednostek chorobowych z dziedziny medycyny wewnętrznej, położnictwa i ginekologii, chirurgii, pediatrii oraz innych. Na każdej stronie w porządku alfabetycznym przedstawiono omówienie jednej choroby, podając kompletne i zgodne z obowiązującymi standardami wiadomości dotyczące najważniejszych objawów choroby, rozpoznania różnicowego i leczenia oraz jednozdaniową kwintesencję do zapamiętania. Książka stanowi niezbędną pomoc dla młodych lekarzy wszystkich specjalności, zarówno zabiegowych, jak i niezabiegowych, stażystów i studentów medycyny.

Chaoticreader | 2016-04-30
Queenie | 2014-10-25