Aniołowie nas nie opuszczają

Wydawnictwo: WAM
Andélé nás neopousteji
religia
Ag2S

"Takie morze darów ma człowiek, a jednocześnie wystarczy jedna kropelka czegoś, czego nie ma, by nie zauważać tego bekresnego morza..." Na upartego większość wydarzeń w życiu można wytłumaczyć przypadkiem. Tak się akurat złożyło. To istny zbieg okoliczności. Przecież nikt tego nie planował. Dopiero po czasie przychodzi światło, że za przypadkiem coś się jednak kryje. Niekoniecznie ślepy los,...

Na upartego większość wydarzeń w życiu można wytłumaczyć przypadkiem. Tak się akurat złożyło. To istny zbieg okoliczności. Przecież nikt tego nie planował. Dopiero po czasie przychodzi światło, że za przypadkiem coś się jednak kryje. Niekoniecznie ślepy los, lecz dobrotliwa cicha Obecność.
Ten zbiór urzekających prostotą i tchnących nadzieją opowieści ogłasza, że "nie ma przypadków. Jest Boża logika". A jej wyznawcami są najlepsi przyjaciele człowieka - aniołowie.

źródło opisu: http://www.wydawnictwowam.pl/

źródło okładki: http://www.wydawnictwowam.pl/zapowiedzi/?Page=info&Id=147

Claryyy | 2015-06-30
Przeczytana: kwiecień 2014

NIE MA PRZYPADKÓW. JEST BOŻA LOGIKA.

Piękna książka, która daje nadzieje.

Na upartego większość wydarzeń w życiu można wytłumaczyć przypadkiem. Tak się akurat złożyło. To istny zbieg okoliczności. Przecież nikt tego nie planował. Dopiero po czasie przychodzi światło, że za przypadkiem coś się jednak kryje. Niekoniecznie ślepy los, lecz dobrotliwa, cicha Obecność.

beataj | 2014-08-12
Przeczytana: 10 sierpnia 2014

Podnosi na duchu. Choć tego typu książki lubię mieć własne i czytać z doskoku, czyli co jakiś czas otworzyć gdzieś i zanurzyć w ciepłej opowiastce z przesłaniem