Kronika przedszkolaka

Wydawnictwo: G&P
9 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny

Podaruj swemu dziecku szansę zachowania w pamięci pięknych chwil z jego dzieciństwa. Nasza Kronika przedszkolaka stanowi doskonałą ku temu okazję. Przy pomocy rodziców i pani przedszkolanki Twoje dziecko może wypełniać karty tego albumu, wklejać fotografie i utrwalać własne osiągnięcia.

Gdy ta książka trafiła w moje ręce pożałowałam, że moja córka jest już taka duża. Oj, wiele bym dała, by Ala była mniejsza i mogłabym wtedy w pełni skorzystać z tej kroniki. Gdybym tak wcześniej wiedziała, że istnieje taka książka to na 100% byłaby obowiązkową lekturą na naszej półeczce.

Kronika przedszkolaka to nic innego jak pamiątkowy album dla kilkulatka. Wszyscy pasjonaci albumów pierwszego roku życia dziecka, takich jak te, o których już kiedyś pisałyśmy TU i TU z pewnością wiedzą o co chodzi i byliby równie zachwyceni jak ja. Tym razem bowiem możemy stworzyć cudowną pamiątkę dla naszego małego przedszkolaka!

Książka ta zawiera chyba wszystko to, co chcielibyśmy zapamiętać i zachować dla naszego dziecka na przyszłość. Jest miejsce na wpisanie podstawowych informacji na temat naszego dziecka, czyli imię nazwisko, wiek, data miejsce urodzenia, znak zodiaku itp. Jednym słowem wszystko to co sprawi, że kronika ta z całą pewnością będzie wyraźnie podpisana i przeznaczona dla...