Woda w ogrodzie. Sadzawki, fontanny, kaskady, pojemniki

Wydawnictwo: Publicat
poradniki

Sadzawki, oczka wodne, fontanny i ogródki bagienne w pojemnikach niezależnie od wielkości i stylu ogrodu poradnik Woda w ogrodzie będzie źródłem atrakcyjnych i łatwych do realizacji pomysłów, pozwalających na upiększenie otaczającej nas przestrzeni. Szesnaście stylowych i funkcjonalnych projektów przeznaczonych do naszych ogrodów. Fotografie i instrukcje opisujące krok po korku wykonanie każdego projektu, przydatne zarówno dla nowicjuszy, jak i bardziej doświadczonych majsterkowiczów. Wyczerpujące informacje na temat podłączenia pomp i filtrów, fontann, budowy regularnych i nieregularnych oczek wodnych oraz doboru roślin do obiektów wodnych. Autorami są renomowani eksperci o bogatym doświadczeniu w tworzeniu projektów dostępnych dla każdego.