The Man in the Black Leather Mask

2012-06-01
2012-06-01
9781419966187
bdsm erotyka współczesność romans

Strona erotyczna tej książki jak najbardziej w porządku. Lubię taki wulgarny język. Czasami pasuje. Szczególnie w estetyce zbliżonej do Greya. Ale na boga, te żale rozwódki spowodowały że rzuciłam to opowiadanie w połowie. Zamiast cieszyć się życiem i tym, że ma z kim dzielić przyjemność, tylko się roztkliwia.

Jacqueline jest adwokatem specjalizującym się w sprawach rozwodowych i dochodzeniu praw kobiet pokrzywdzonych w małżeństwie.Sama jest rozwódką,odkąd przyłapała męża rok wcześniej na zdradzie z dużo młodszą od niego dziewczyną.Kobieta podejrzewa,że zdrada męża miała związek z jej mrocznymi fantazjami o ostrym seksie z obcym mężczyzną w czarnej,skórzanej masce,co mąż uznał za zboczenie.Od tego czasu Jacqueline unika mężczyzn i bliższych kontaktów do czasu,gdy zostaje mentorką i opiekunką zawodową młodszego od niej o 10 lat Ryana Cutlera.Ryan od początku czuje pożądanie i fascynację Jacqueline,jednak kobieta utrzymuje ich stosunki na czysto zawodowej stopie.Do czasu,gdy w noc Halloween idą razem na imprezę do tajemniczego Klubu S,gdzie Jax wyjawia mu swoje mroczne fantazje.Od tej pory co noc Ryan wciela się w zamaskowanego nieznajomego i dostarcza Jacqueline niezapomnianych wrażeń i pozwala przeżyć niesamowity,pełen perwersji i pikanterii seks.Z czasem mężczyzna zakochuje się coraz bardziej w pani adwokat,ale wg niej istnieje za dużo dzielących ich barier.Gdy Ryan rezygnuje z pracy,by udowodnić Jacqueline,że zależy mu na niej,do kobiety dociera wreszcie prawda.Uzmysławia sobie,że kocha,pragnie,potrzebuje i tęskni za Ryanem.Tylko czy nie jest za późno,by odzyskać ukochanego...
Niby klasyczny romans biurowy w stylu szefowa-podwładny,ale tym razem uległą stroną jest kobieta pragnąca zaznać wyzwolenia ze sztywnych ram zawodowej pracy na co dzień i poddać się namiętności i zakazanym pragnieniom w nocy.Kluczowym elementem całości jest niepozorna czarna,skórzana maska skrywająca mężczyznę dającego rozkosz i pozwalającego pozbyć się zahamowań.W rzeczywistości Ryan pragnie kochać się z Jax bez odgrywania jej fantazji i użycia maski,chce spędzić z nią resztę życia i wyjawić miłość,jednak wybiera spełnienie jej marzeń kosztem własnych pragnień i uczuć.Dla niego miłość jest w stanie pokonać wszystkie bariery i zamierza udowodnić to ukochanej kobiecie,rezygnując z pracy i dając jej czas do namysłu.Świetnie napisana książka,bardzo obrazowe opisy scen seksu ale również dogłębna retrospekcja ludzkich uczuć i pragnień.Całość okraszona nutką perwersji,muśnięta piórkiem tajemniczości i skąpana w pożądaniu.Polecam!!!

Krótka historia będąca erotykiem - ale słabym. Pomysł spełnienia fantazji erotycznych dość ciekawy, jednak opis tych scen cieniutki. Czuję niedosyt.

Erotyk, erotykiem,ale język był za wulgarny, przez co książka jest strasznie nieprzyjemna i niemiła w czytaniu.

Krótkie ale bardzo ciekawe opowiadanie bardziej niż książka, poruszające kilka ciekawych problemów - kolor skóry, wiek, środowisko pracy.

Głównym tematem jest jednak TABU - wybujała fantazja erotyczna.

Kolejna bardzo ciekawa twórczość. Fanom Evangeline Anderson gorąco polecam.

;)

Głównym tematem jest jednak TABU - wybujała fantazja erotyczna.

Kolejna bardzo ciekawa twórczość. Fanom Evangeline Anderson gorąco polecam.

;)

"Mężczyzna w czarnej skórzanej masce" to...po prostu erotyk. Od końca do początku. Krótki i konkertny z jakimś tam wątkiem pobocznym, który jest dość...kiepski - kto by chciał czytać żale rozwódki, która po 4 latach (o ile dobrze pamiętam) dalej nie może się pogodzić z odejściem męża ?
Tak na prawdę książka "mówi" ciągle o dwóch rzeczach - seksie, albo żalach rozwódki. Tyle, koniec kropka. Muszę przyznać, że nawet "50 twarzy Greya" było lepsze.

• Romanse

Dodaj cytat z książki The Man in the Black Leather Mask