The Man In the Black Leather Mask

Wydawnictwo: Ellora's Cave
9781419966187
angielski
Patrycja

Jacqueline Emerson dreams of a love that is neither gentle nor soft. A high-powered attorney during the day, she fantasizes of nights filled with passionate surrender to a deliciously cruel Master who demands her total submission. Fearing her dark fantasy is sick and twisted, Jacqueline resigns herself to a life of more conventional, vanilla sex. Until she’s tasked with mentoring a new attorney at her firm, Ryan Cutler.Ryan is tall, muscular and undeniably desirable. He’s also ten years younger than Jacqueline. But spending Halloween night at the mysterious Club S together leads her to reveal more than she should and soon her forbidden fantasy of rough love sets them both on fire.Jacqueline is sure once their lust is quenched, she and Ryan can go their separate ways. There are far too many differences between them for a long-term relationship to grow. But she doesn’t count on Ryan falling for her—or on losing her heart to the man in the black leather mask.

źródło opisu: Ellora's Cave, 2012

źródło okładki: Amazon

Kasia1101998 | 2016-02-17

Erotyk, erotykiem,ale język był za wulgarny, przez co książka jest strasznie nieprzyjemna i niemiła w czytaniu.

Aleksandra | 2017-05-12
Przeczytana: 12 maja 2017

Jacqueline jest adwokatem specjalizującym się w sprawach rozwodowych i dochodzeniu praw kobiet pokrzywdzonych w małżeństwie.Sama jest rozwódką,odkąd przyłapała męża rok wcześniej na zdradzie z dużo młodszą od niego dziewczyną.Kobieta podejrzewa,że zdrada męża miała związek z jej mrocznymi fantazjami o ostrym seksie z obcym mężczyzną w czarnej,skórzanej masce,co mąż uznał za zboczenie.Od tego czasu Jacqueline unika mężczyzn i bliższych kontaktów do czasu,gdy zostaje mentorką i opiekunką zawodową młodszego od niej o 10 lat Ryana Cutlera.Ryan od początku czuje pożądanie i fascynację Jacqueline,jednak kobieta utrzymuje ich stosunki na czysto zawodowej stopie.Do czasu,gdy w noc Halloween idą razem na imprezę do tajemniczego Klubu S,gdzie Jax wyjawia mu swoje mroczne fantazje.Od tej pory co noc Ryan wciela się w zamaskowanego nieznajomego i dostarcza Jacqueline niezapomnianych wrażeń i pozwala przeżyć niesamowity,pełen perwersji i pikanterii seks.Z czasem mężczyzna zakochuje się coraz...

mój_diabeł_stróż | 2013-12-04
Przeczytana: 13 listopada 2013

"Mężczyzna w czarnej skórzanej masce" to...po prostu erotyk. Od końca do początku. Krótki i konkertny z jakimś tam wątkiem pobocznym, który jest dość...kiepski - kto by chciał czytać żale rozwódki, która po 4 latach (o ile dobrze pamiętam) dalej nie może się pogodzić z odejściem męża ?
Tak na prawdę książka "mówi" ciągle o dwóch rzeczach - seksie, albo żalach rozwódki. Tyle, koniec kropka. Muszę przyznać, że nawet "50 twarzy Greya" było lepsze.

Charlie1608 | 2014-06-30
Przeczytana: 30 czerwca 2014

Krótkie ale bardzo ciekawe opowiadanie bardziej niż książka, poruszające kilka ciekawych problemów - kolor skóry, wiek, środowisko pracy.

Głównym tematem jest jednak TABU - wybujała fantazja erotyczna.

Kolejna bardzo ciekawa twórczość. Fanom Evangeline Anderson gorąco polecam.

;)

eve | 2016-02-18
Przeczytana: 18 lutego 2016

Krótka historia będąca erotykiem - ale słabym. Pomysł spełnienia fantazji erotycznych dość ciekawy, jednak opis tych scen cieniutki. Czuję niedosyt.

skanka | 2015-07-16
Kamila | 2017-11-07
Przeczytana: 07 listopada 2017

Strona erotyczna tej książki jak najbardziej w porządku. Lubię taki wulgarny język. Czasami pasuje. Szczególnie w estetyce zbliżonej do Greya. Ale na boga, te żale rozwódki spowodowały że rzuciłam to opowiadanie w połowie. Zamiast cieszyć się życiem i tym, że ma z kim dzielić przyjemność, tylko się roztkliwia.

martynakatarzyna | 2017-10-12
Na półkach: Romanse, Przeczytane