Nakrywamy do stołu

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
poradniki

* Co zrobić z zagnieceniem na obrusiea* Kiedy wystawić filiżanki do kawya* Jak układać sztućceaWszystko, czego potrzebujesz, by zabłysnąć podczas organizowanej przez Ciebie kolacji lub dobrze wypaść na bankiecie! Oto niezwykłe połączenie poradnika dla pani domu i kursu etykiety. Masz ochotę poznać sztukę składania serweteka A może nie wiesz, jak dyskretnie zasygnalizować, że skończyłeś już jeśća Gubisz się wśród dziesiątków rodzajów widelców i łyżeczeka Koniecznie tu zajrzyj! Nie tylko dowiesz się, jak wykorzystać porcelanę, wizytówki i obrączki na serwetki, lecz także poznasz fascynującą historię dekorowania stołu. Czy wiesz, że kształt kieliszków do szampana zawdzięczamy jednej z europejskich królowycha

Magdalena Kasprzyk | 2013-03-26
Na półkach: Teraz czytam