Lubimyczytać.pl to:

typ
papier
0 (0 ocen i 0 opinii)

Opis książki

* Co zrobić z zagnieceniem na obrusiea* Kiedy wystawić filiżanki do kawya* Jak układać sztućceaWszystko, czego potrzebujesz, by zabłysnąć podczas organizowanej przez Ciebie kolacji lub dobrze wypaść na bankiecie! Oto niezwykłe połączenie poradnika dla pani domu i kursu etykiety. Masz ochotę poznać sztukę składania serweteka A może nie wiesz, jak dyskretnie zasygnalizować, że skończyłeś już jeśća Gubisz się wśród dziesiątków rodzajów widelców i łyżeczeka Koniecznie tu zajrzyj! Nie tylko dowiesz się, jak wykorzystać porcelanę, wizytówki i obrączki na serwetki, lecz także poznasz fascynującą historię dekorowania stołu. Czy wiesz, że kształt kieliszków do szampana zawdzięczamy jednej z europejskich królowycha

Polecamy

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena
Opinie i aktywności czytelników
Magdalena | 2013-03-26
Na półkach: Teraz czytam