Nakrywamy do stołu

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
0 (0 ocen i 0 opinii)
poradniki

* Co zrobić z zagnieceniem na obrusiea* Kiedy wystawić filiżanki do kawya* Jak układać sztućceaWszystko, czego potrzebujesz, by zabłysnąć podczas organizowanej przez Ciebie kolacji lub dobrze wypaść na bankiecie! Oto niezwykłe połączenie poradnika dla pani domu i kursu etykiety. Masz ochotę poznać sztukę składania serweteka A może nie wiesz, jak dyskretnie zasygnalizować, że skończyłeś już jeśća Gubisz się wśród dziesiątków rodzajów widelców i łyżeczeka Koniecznie tu zajrzyj! Nie tylko dowiesz się, jak wykorzystać porcelanę, wizytówki i obrączki na serwetki, lecz także poznasz fascynującą historię dekorowania stołu. Czy wiesz, że kształt kieliszków do szampana zawdzięczamy jednej z europejskich królowycha

Sklep

• W krainie kolibrów
  • Sekret Sonji
  • Fangirl
  • Głuchy telefon
  • Dom po drugiej stronie lustra
  • Włoska symfonia

7,88 (147 ocen i opinii)
Głuchy telefon
Arne Dahl

7,6 (5 ocen i opinii)
Dom po drugiej stronie lustra
Vanessa Tait

Collide
Gail McHugh

7,51 (309 ocen i opinii)
Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Magdalena | 2013-03-26
Na półkach: Teraz czytam