Nakrywamy do stołu

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
0 (0 ocen i 0 opinii)
poradniki

* Co zrobić z zagnieceniem na obrusiea* Kiedy wystawić filiżanki do kawya* Jak układać sztućceaWszystko, czego potrzebujesz, by zabłysnąć podczas organizowanej przez Ciebie kolacji lub dobrze wypaść na bankiecie! Oto niezwykłe połączenie poradnika dla pani domu i kursu etykiety. Masz ochotę poznać sztukę składania serweteka A może nie wiesz, jak dyskretnie zasygnalizować, że skończyłeś już jeśća Gubisz się wśród dziesiątków rodzajów widelców i łyżeczeka Koniecznie tu zajrzyj! Nie tylko dowiesz się, jak wykorzystać porcelanę, wizytówki i obrączki na serwetki, lecz także poznasz fascynującą historię dekorowania stołu. Czy wiesz, że kształt kieliszków do szampana zawdzięczamy jednej z europejskich królowycha

Sklep

• Oddech smoka. Morderstwa na Sodermalmie
  • Te chwile
Maybe Someday
Colleen Hoover

8,51 (1173 ocen i opinii)
Pustułka

Te chwile
Herbjørg Wassmo

8,23 (22 ocen i opinii)
Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Magdalena | 2013-03-26
Na półkach: Teraz czytam