Nakrywamy do stołu

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
0 (0 ocen i 0 opinii)
poradniki

* Co zrobić z zagnieceniem na obrusiea* Kiedy wystawić filiżanki do kawya* Jak układać sztućceaWszystko, czego potrzebujesz, by zabłysnąć podczas organizowanej przez Ciebie kolacji lub dobrze wypaść na bankiecie! Oto niezwykłe połączenie poradnika dla pani domu i kursu etykiety. Masz ochotę poznać sztukę składania serweteka A może nie wiesz, jak dyskretnie zasygnalizować, że skończyłeś już jeśća Gubisz się wśród dziesiątków rodzajów widelców i łyżeczeka Koniecznie tu zajrzyj! Nie tylko dowiesz się, jak wykorzystać porcelanę, wizytówki i obrączki na serwetki, lecz także poznasz fascynującą historię dekorowania stołu. Czy wiesz, że kształt kieliszków do szampana zawdzięczamy jednej z europejskich królowycha

Sklep

• Wyspa
  • Inteligencja osobowościowa. Jak osobowość wpływa na nasze życie
  • Z jednym wyjątkiem
  • Zwykły człowiek
  • Alan Stoob, łowca nazistów
  • Powrót do Daringham Hall

8,06 (270 ocen i opinii)
Wyspa
Joanna Miszczuk

8,22 (9 ocen i opinii)
Inteligencja osobowościowa. Jak osobowość wpływa na nasze życie
John D. Mayer

0 (0 ocen i opinii)
Z jednym wyjątkiem
Katarzyna Puzyńska

7,87 (71 ocen i opinii)
Zwykły człowiek
Graeme Cameron

9,33 (3 ocen i opinii)
Alan Stoob, łowca nazistów
Saul Wordsworth

Nie ma nieba
Jolanta Kosowska

8,57 (7 ocen i opinii)
Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Magdalena | 2013-03-26
Na półkach: Teraz czytam