Zgłosuj na książki roku 2017

Elita moje życie moja przygoda

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Biblioteka Don Chichota". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Europa
83-87977-04-7
satyra
satyra
Galahad

Jan Kaczmarek - satyryk, autor znanych tekstów, piosenek, felietonów i licznych żartów radiowego Studia 202 oraz kabaretu Elita. Po "Kurnej chacie" - antologii piosenek i wierszy otrzymujemy kolejną książkę, która tym razem jest jego osobistą kroniką kabaretu Elita, pełną wnikliwych obserwacji, dowcipnych puent i anegdot. Elita mówi o sobie, że jest najberdziej znanym kabaretem w Europie i na świecie. W poniedziałek potrafią odnieść wielki sukces w Chicago, w wypełnionym po brzegi trzytysięcznym tłumem Copernicus Center, by już w środę otrzymać standing ovation, czyli owacje na stojąco w Domu Kultury w Oławie. Kontynuują tradycje satyryczne o lwowskim rodowodzie. Występują w popularnych programach telewizyjnych, a ich głosy znane są z najlepszych stacji radiowych.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: źródło własne