Nie zostawię muchom rozdrapanych słów

Wojciech Szczurek
Bieszczady, Bieszczadzki Bard
poezja
Mila

Wojciech Szczurek urodził się 21 lutego 1969 roku w Mielcu. Swoją przygodę z pisaniem rozpoczął stosunkowo późno, bo dopiero w wieku 40 lat. "Nie zostawię muchom rozdrapanych słów" jest jego czwartym tomikiem poezji po "Wyśpiewać Zadziwienie" (wyd. 2009r.), "Muśnięcia" (2010r.) i "Rokowania miały być dobre" (wyd. 2010r.). "Nie zostawię..." rozpoczyna cykl książek "Bieszczadów szukam w Bieszczadach" i składa się głównie wierszy i piosenek o szeroko pojętej tematyce bieszczadzkiej.

źródło opisu: Opis na okładce

źródło okładki: http://anerato.itl.pl/wydawnictwa/