rozwiń zwiń

Dyskusje o książce Podróżuj, módl się i kochaj

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Wyzwanie czytelnicze lubimyczytać.pl 2022. Temat na luty
Leśne morze - cudowna opowieść. Cieszę się, że jeszcze ktoś czyta Neverly'ego🤗
1915
9 tyg. temu
Wstaw książkę
To są odpowiedzi na jakieś przedpotopowe pytania. Według regulaminu, którego jak widać nie czytałaś, odpowiadamy w turach po 10 osób, ostatnia, 10., wymyśla nowe pytania. Te najnowsze znajdziesz na poprzedniej stronie - zapraszam do odpowiedzi i podania swoich pytań. :)
4 lata temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (PAŹDZIERNIK 2018)
Witam, chetnie zamienie sie na zycie po dunsku :) Mam do zaoferowania: "Kiedy na mnie patrzysz" - Agata Czykierda "droga do domu" - Gargaś "Zgoda na szczescie" - Ficner - Ogonowska "szkola żon" - witkiewicz "jedenascie godzin" - Paulina Simons ""obudz sie kopciuszku " - Natalia Sońska " Tylko mnie popros" - Sylvia Day " ostatni tacy przyjaciele"v - Tomasz lach "Na...
5 lata temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (kwiecień 2018)
Wymienię/Sprzedam:  Larista  Look  Znak Ateny  Rywalki. Dziennik  Kolacja z wampirem  Jesienna róża  Dwór skrzydeł i zguby  Lato drugiej szansy
5 lata temu
52 książki 2017
108  Tam, gdzie śpiewają drzewa Tam, gdzie śpiewają drzewa przyjemna lektura na zamknięcie roku.
6 lata temu
Czytamy w majówkę
 Dziewiąty wyrok Dziewiąty wyrok wczoraj zacząłem a potem jak skończę  Handlarz ksiąg przeklętych Handlarz ksiąg przeklętych
6 lata temu
Pokazuje 6 z 13