Wyrób biżuterii. Patrz i ucz się

Wydawnictwo: Septem
9 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
9788324620470
rękodzieło

Wykonywanie naszyjników, bransoletek, kolczyków i broszek Techniki, cenne sztuczki i niezbędne narzędzia pracy Tworzenie własnych, niepowtarzalnych projektów Dodatki: Informacje biznesowe Pomocne strony internetowe Książki, na które warto zwrócić uwagę Uwalnianie artystycznej duszy Masz dość nudnej i tandetnej biżuterii? Chcesz nosić coś niepowtarzalnego i wzbudzać zachwyt wśród znajomych? To prostsze niż myślisz. Koraliki wszelkiego rodzaju, kształtu i koloru, szklane, drewni

Bardzo dobrze opracowany przewodnik ilustrujący wyrób biżuterii. Plusem jest, że pokazuje metody różnego wyrobu: sznurkowa, koralikowa, itp.
Są to podstawy! Jednak autor pokazuje możliwości innej dróg jeśli będzie się chciało pogłębić swoją pasję.

Joanna | 2011-04-12
karochan | 2015-10-01