Zgłosuj na książki roku 2017

788363939014X
powieść, horror, groza, sensacja
horror
Jerzy Jeż

Zbiór pięciu mrocznych, niepokojących opowiadań grozy.

Wstąp do Hotelu dla Samobójców. Najkorzystniejsze ceny, fachowa pomoc, miła obsługa. Gwarancja sukcesu. W prezencie Poradnik samobójcy – gratis! Autokar do kurortu odjeżdża codziennie o godzinie 00:00 z dworca autobusowego, stanowisko numer 6. Z ulotką przejazd gratis! Nie zwlekaj – zabij się!

źródło opisu: http://wydaje.pl/e/hotel-dla-samobojcow

źródło okładki: wydaje.pl

sog | 2014-01-20
Przeczytana: 20 stycznia 2014

Opowiadana zawarte w tym tomiku do mistrzowskich nie należą. Ich poziom jest bardzo nierówny a szkoda. Według mnie najgorsze ze wszystkich jest otwierające tomik opowiadanie zatytułowane ON, które w zamyśle miało być klimatyczne, mroczne i w ogóle, a jest po prostu ekstremalnie nijakie i na tyle krótkie, że zanim pojawia się klimat następuje koniec. Dalej jest lepiej, tytułowy Hotel dla samobójców jest w porządku, podobnie F. Reszta to bardziej dopychacze i to niekoniecznie oryginalne - patrz Simulacra. Reasumując jak najbardziej można przeczytać, ale bez rewelacji.

Kotoklizm | 2013-11-24
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: 24 listopada 2013

Słabe. Autor tych opowiadań nagminnie stara się ocierać o mistrzowski styl, ale to nie ten poziom.

Dreamer | 2013-02-28
Przeczytana: 28 lutego 2013

To najbardziej oryginalna z ostatnio przeczytanych przeze mnie książek. Jest wspaniała. Żałuję, że mogę dać jej tylko 10 punktów. Dla kochających grozę szczerze polecam.

Ayer | 2017-03-12
Przeczytana: 29 sierpnia 2016