Hotel dla Samobójców

788363939014X
powieść, horror, groza, sensacja
horror
Jerzy Jeż

Zbiór pięciu mrocznych, niepokojących opowiadań grozy.

Wstąp do Hotelu dla Samobójców. Najkorzystniejsze ceny, fachowa pomoc, miła obsługa. Gwarancja sukcesu. W prezencie Poradnik samobójcy – gratis! Autokar do kurortu odjeżdża codziennie o godzinie 00:00 z dworca autobusowego, stanowisko numer 6. Z ulotką przejazd gratis! Nie zwlekaj – zabij się!

źródło opisu: http://wydaje.pl/e/hotel-dla-samobojcow

źródło okładki: wydaje.pl

Krzysztof Górecki | 2018-04-19
Przeczytana: 19 kwietnia 2018

5 opowiadań, (dwa na ten sam temat), 2 godziny czytania, tytułowe "Hotel dla samobójców" minimalnie się broni klimatem, reszta słaba niczym fryzura łysego.

Ayer | 2017-03-12
Przeczytana: 29 sierpnia 2016

Moja recenzja na:

Marta Wieteska | 2016-11-17

sog | 2014-01-20
Przeczytana: 20 stycznia 2014

Opowiadana zawarte w tym tomiku do mistrzowskich nie należą. Ich poziom jest bardzo nierówny a szkoda. Według mnie najgorsze ze wszystkich jest otwierające tomik opowiadanie zatytułowane ON, które w zamyśle miało być klimatyczne, mroczne i w ogóle, a jest po prostu ekstremalnie nijakie i na tyle krótkie, że zanim pojawia się klimat następuje koniec. Dalej jest lepiej, tytułowy Hotel dla samobójców jest w porządku, podobnie F. Reszta to bardziej dopychacze i to niekoniecznie oryginalne - patrz Simulacra. Reasumując jak najbardziej można przeczytać, ale bez rewelacji.

Kotoklizm | 2013-11-24
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: 24 listopada 2013

Słabe. Autor tych opowiadań nagminnie stara się ocierać o mistrzowski styl, ale to nie ten poziom.