Bajki na dobry sen

Wydawnictwo: Świat Książki
Märchen, die Kindern helfen : Geschichten gegen Angst und Aggression, und was man beim Vorlesen wissen sollte
bajki, sen, dziecko

Zbiór bajek terapeutycznych do wspólnego czytania i omawiania przez rodziców i dzieci od trzech do dziewięciu lat. Doskonały sposób na roz­wiązanie wielu problemów dziecka i wzmocnienie więzi. Te bajki poma­gają przezwyciężyć najróżniejsze lęki i obawy, np. przed rówieśnikami czy przed... dentystą, i wzmacniają poczucie własnej wartości. Dzięki nim dziecko łatwiej zrozumie nawet tak trudne kwestie jak rozwód rodziców.

Ylienna | 2013-05-15

Oooch, uwielbiam to. Pamiętam, że jak kiedyś mama zabraniała mi tego czytać: to nie są bajki, to poradnik! Ale i tak przeczytałam. Kilka razy. Naprawdę warte polecenia.

AniaNika | 2012-02-06

Oto przykładowe rozdziały:
1) Kiedy dziecko nie chce iśc spac.
2)Kiedy dziecko ma złe sny.
3) Kiedy dziecko boi się dentysty.
4)Kiedy dziecko nie chce sprzątac.
5) Gdy rodzice się kłócą.
Do opowiadań dołączone są uwagi dla rodziców z podstawowymi informacjami i radami w zakresie danego problemu.
Przeczytane wielokrotnie. Niech posłużą komuś innemu:)

Agness | 2017-08-08
Przeczytana: 03 marca 2004