Dwie strony mikrofonu. Opowieści sportowego komentatora. Spoza telewizyjnego kadru

Wydawnictwo: Aha!
978-83-7229-308-4
Barszcz

Książka "Dwie strony mikrofonu" jest podsumowaniem moich dziennikarskich trzydziestu pięciu lat. Spisałem swoje wspomnienia i refleksje najwierniej, jak potrafiłem. Być może mało dyplomatycznie, za to w pełni szczerze. Mam nadzieję, że zaciekawią one także tych z Państwa, którzy na co dzień nie interesują się sportem.

źródło opisu: http://bonito.pl/k-507997-dwie-strony-mikrofonu-op...(?)

źródło okładki: http://bonito.pl/k-507997-dwie-strony-mikrofonu-op...»

andyln | 2019-08-19
Przeczytana: sierpień 2019

"Dwie strony mikrofonu" to właściwie wielki zbiór anegdot z życia i pracy red. Miklasa, opatrzony często ciętym, ale szczerym i inteligentnym komentarzem. Mnóstwo zakulisowych ciekawostek o postaciach ze świata sportu, dziennikarstwa, czasem i polityki. Dla sympatyków sportu prawdziwa gratka.

Krzysztof | 2019-02-14
Przeczytana: 14 lutego 2019

Ciekawe historie o których nie dowiemy sie z TV cz z gazet. Dodatkowo kilka gorzkich słów znanych redaktorach i sportowcach, ale także wiele ciepłych tekstów o ciekawych ludziach

Sigillum_Authenticum | 2018-07-02

Książka bardzo ciekawa i szczerza. Jest dużo o kulisach pracy dziennikarza w TVP, o karierowiczach typu Szaranowicz i co najważniejsze Miklas ciekawie rysuje postać Adama Małysza - zdecydowanie odbrązowienie tej postaci. Dużo ciekawych anegdot, szkoda, że książka została przemilczana przez większe media.

ketrab236 | 2013-10-12
Przeczytana: maj 2013

Krzysztof Miklas ujawnił w tej książce sytuacje do jakich dochodzi w TVP. Książka bardzo ciekawa.