Szaleńcze porywy

Wydawnictwo: Phantom Press
Private Dancer
romans, miłość, rejs, dziecko
esperanza

Rozwód był dla Bev Brewster ogromnym, bolesnym wstrząsem. Jedyną pociechą w samotnym życiu stał się dla niej pasjonujący, nietypowy zawód - praca w agencji detektywistycznej. Musi odbyć rejs po Morzu Karaibskim i w trakcie podróży zdemaskować oszusta matrymonialnego. Towarzyszy jej współpracownik, fascynujący Sam Nichols. Dzielą ze sobą ciasną dwuosobową kabinę pasażerską i... nie mogą oprzeć...

Musi odbyć rejs po Morzu Karaibskim i w trakcie podróży zdemaskować oszusta matrymonialnego. Towarzyszy jej współpracownik, fascynujący Sam Nichols. Dzielą ze sobą ciasną dwuosobową kabinę pasażerską i... nie mogą oprzeć się pokusie - zamiast ścigać przestępcę, spędzają upojną noc we dwoje. Niestety Sam nie uważa siebie za partnera godnego Bev o postanawia nie kontynuować znajomości.
Pewnego dnia Bev odkrywa, że niebawem wyda na świat owoc niezapomnianej nocy na morzu.

źródło opisu: Phantom Press, 1993

źródło okładki: zdjęcie autorskie