Pluto jest najlepszy

7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Pluto jest najlepszy
978-83-7844-068-0
vivi22

„Disney English First Readers” to seria zabawnych książeczek dzięki którym twoje dziecko chętnie rozpocznie naukę języka angielskiego. Znajdzie w nich: Wesołe historyjki – po angielsku – których bohaterami są filmowi ulubieńcy dzieci: Kubuś, Miki i ich przyjaciele. Wyróżnione graficznie podstawowe angielskie słownictwo. Ciekawe i różnorodne ćwiczenia, które rozwiną wyobraźnię i pomogą...

Znajdzie w nich:
Wyróżnione graficznie podstawowe angielskie słownictwo.
Ciekawe i różnorodne ćwiczenia, które rozwiną wyobraźnię i pomogą zapamiętać wybrane słowa i zwroty.
Słowniczek angielsko-polski.
Płytę CD z historyjką po angielsku.

źródło opisu: http://www.olesiejuk.pl

źródło okładki: http://www.olesiejuk.pl

vivi22 | 2012-09-28
Przeczytana: 28 września 2012

Seria Disney English od wydawnictwa Olesiejuk to książeczki dedykowane najmłodszym do nauki języka angielskiego.
Na początku znajduje się kilka słów do rodziców na temat publikacji.
Następnie historyjka w dwóch wersjach językowych. Najpierw po polsku a poniżej bądź na kolejnej stronie, po angielsku z wytłuszczonymi słówkami. W osobnej ramce wypisane są wytłuszczone zwroty i słowa z polskimi odpowiednikami.

Na końcu historyjki jest słowniczek ze słowami, które znalazły się w opowiadaniu. Aby dziecko nie znudziło się samym czytaniem czy słuchaniem historyjki, może również uczyć się poprzez zabawę i grę. W każdej książeczce są różne zabawy nawiązujące do przedstawionej historyjki. Dla przykładu w książeczce "Wybierzmy się z na przejażdżkę" są" słówka tematyczne (te znajdują się w każdej części serii), policz i powiedz, delfiny grają w piłkę i gra w klasy.
Ilustracje są śliczne i kolorowe. Ale również nie mają zbędnych elementów czy ozdobników przez co dziecko skupia się na wymowie i...

Na półkach