ROLLING STONES – WARSZAWA ’67

Wydawnictwo: C2
978-83-63037-06-2
albumy

Na wydany album składają się wspomnienia, zdjęcia oraz odgłosy krajowej i zagranicznej prasy. Część tekstowa to zbiór wspomnień kilkudziesięciu osób w tamtym wydarzeniu, które spisał i w barwną opowieść ułożył Marcin Jacobson. On też dokonał wyboru ówczesnych relacji i recenzji prasowych. Część albumowa zawiera ponad 100, w większości jeszcze nie publikowanych zdjęć, będących dziełem: Stanisława Dąbrowieckiego, Leszka Fidusiewicza, Marka Karewicza, Janusza Klejnego, Cezarego Langdy i Jarosława Tarania.

źródło opisu: http://www.wydawnictwoc2.pl

źródło okładki: http://www.wydawnictwoc2.pl

Niekulturalna | 2016-02-16
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2016
Przeczytana: 03 lutego 2016

Zachęcam do przeczytania recenzji :)

Paweł Gromadzki | 2017-04-06
Przeczytana: 05 kwietnia 2017