Honor oficera

Seria: Harlequin Romans Historyczny
Wydawnictwo: Harlequin
Valiant Soldier, Beautiful Enemy
Avadoro

Podczas plądrowania miasta Badajoz w 1812 roku przez angielską armię, kapitan Gabriel Deane uratował przed brutalnym gwałtem uroczą wdowę Emmaline. Ukrył ją, a następnie pomógł opuścić miasto. Emmaline uciekła z synem do Belgii, a Gabriel pozostał w Hiszpanii. Trzy lata później ponownie spotykają się w Brukseli, gdzie oddział Gabriela przygotowuje się do ostatecznego starcia z Napoleonem....

Trzy lata później ponownie spotykają się w Brukseli, gdzie oddział Gabriela przygotowuje się do ostatecznego starcia z Napoleonem. Kapitan traci serce i głowę dla pięknej wdowy, ale jego oświadczyny zostają odrzucone, ponieważ syn Emmaline, Claude, jest gorącym zwolennikiem Napoleona. Obydwaj mężczyźni spotykają się w bitwie.

Gabriel ratuje życie Claude’owi i rannego przywozi do Emmaline. Po raz kolejny kochankowie rozstają się, jak sądzą, tym razem na zawsze.

Po zakończeniu wojny Emmaline zjawia się w hotelu, w którym zatrzymał się Gabriel i po raz kolejny prosi go o pomoc…

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2012

źródło okładki: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2012

florianne | 2015-01-02
Na półkach: Przeczytane, E-booki
Przeczytana: 02 stycznia 2015

Mogę określić tę książkę jako bajkę dla dorosłych. Dama oraz je syn wpadają w opały-a dzielny bohater za każdym razem ich ratuje. Ot, czytadło dobre na odmóżdżenie.