Gry i zabawy na podwórku

Wydawnictwo: eSPe
7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
9788374820516
poradniki

Książka zawiera mniej lub bardziej znane gry i zabawy ruchowe, które pomogą dzieciom zawierać nowe przyjaźnie i bawić się wspólnie z kolegami i koleżankami. Można je organizować na określonej przestrzeni: na podwórku, placu zabaw, łące. Dla dzieci w wieku od 5 do 13 lat.

Na półkach: Przeczytane, ESPe

Każdy zapewne wie jak ważne są gry i zabawy w życiu dziecka. Są chwile kiedy potrzebne nam są jakieś pomysły na umilenie czasu dziecku, a w głowie pustka lub wszystkie znane już gry dawno się znudziły... W takich momentach przydaja się książeczki takie jak te: z pomysłami na ciekawą zabawę dla dziecka :)

Dzisiaj przedstawię Wam książeczki, które przydadzą nam się nie tylko w domu, ale również w różnych sytuacjach.

"Gry i zabawy na podwórku" to idealna pozycja z pomysłami na zabawy z przyjaciółmi. Kiedy dzieciaki siedzą na podwórku czy też na boisku i zaczynają się nudzić, nie wiedząc w co jeszcze mogliby się pobawić, koniecznie muszą sięgnąć po tą książeczkę. W środku znajduje się 25 propozycji. Niektóre z nich są tradycyjne i zapewne wszystkim bardzo dobrze znane już od pokoleń. Inne są nowe i z pewnością spodobają się wszystkim dzieciakom :)

"Gry i zabawy w podróży" zawierają około 30 propozycji zabaw idealnych do wykorzystania w czasie jazdy różnymi środkami transportu....

Iwona93 | 2014-12-04