poradniki

Wyjątkowa książka dla KAŻDEJ Pani Domu pomoże rozwiązać domowe problemy. Porady niezbędne dla TWOJEJ RODZINY, żyjącej w polskich realiach. Przystępny język, czytelny i przejrzysty układ, schematy, rady krok po kroku pozwolą podjąć właściwą decyzję. Ramki z praktycznymi wskazówkami dotyczącymi życia domowego dzięki nim poradzisz sobie z trudnymi sytuacjami. Sprawdzone pomysły do samodzielnego wykonania aby Twój dom był piękniejszy. Wszystkie materiały i składniki dostępne w polskich skl

Ewa318 | 2011-05-17
Laurka | 2015-11-12