Czasem warto poczekać

Seria: Harlequin Medical Romance
Wydawnictwo: Harlequin
Worth Waiting For
Avadoro

Hope, choć była samotną matką, starała się zapewnić swej córce wszystko. Tym bardziej więc zabolało ją, gdy Jane, poznwszy zamożnego Edwarda, stała się egoistyczna i wyniosła. Edward był bratankiem Matta, nowego lekarza pracującego z Hope w szpitalu. Gdy Matt się dowiedział, że jest wdową, zaczął jej okazywać wyraźne względy. Jak jednak Hope może zająć się swym życiem osobistym, gdy konflikt...

Edward był bratankiem Matta, nowego lekarza pracującego z Hope w szpitalu. Gdy Matt się dowiedział, że jest wdową, zaczął jej okazywać wyraźne względy. Jak jednak Hope może zająć się swym życiem osobistym, gdy konflikt z córką przybiera coraz bardziej dramatyczną postać?

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 1997

źródło okładki: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 1997