Wszystko można jeszcze zmienić

Seria: Harlequin Medical Romance
Wydawnictwo: Harlequin
Running away
Avadoro

Chcąc dojść do siebie po przeżytym dramacie, Jennie postanowiła zmienić środowisko i przyjęła pracę pielęgniarki na statku wycieczkowym. Po pewnym czasie odkryła, że nie jest jedyną osobą na pokładzie, która przed czymś ucieka. Z pracy w londyńskiej klinice zrezygnował także jej przełożony, doktor Anthony Gray. Czy razem zdołają przełamać nieufność, jaką żywią wobec świata, i jak uporają się z dręczącymi ich wspomnieniami?

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 1996

źródło okładki: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 1996