Szpital na wzgórzu

Seria: Harlequin Medical Romance
Wydawnictwo: Harlequin
Hospital at risk
Avadoro

Emma jest dumna z działalności małego szpitala w Saxham, z którym związana jest tradycją rodzinną. Kiedy w miasteczku pojawia się doktor Craig Norbury z wiadomością, że szpital ma zostać zburzony, Emma postanawia zrobić wszystko, żeby zmienić decyzję władz. Craig rozumie jej żal, lecz akcję ratowania szpitala uważa za skazaną na niepowodzenie. Szkoda. Emma miała wrażenie, że ten młody lekarz zostanie jej sprzymierzeńcem.

A może jednak go nie doceniła?

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 1996

źródło okładki: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 1996