Zorza polarna

Seria: Harlequin Medical Romance
Wydawnictwo: Harlequin
Midnight Sun
Avadoro

Jeszcze trzy tygodnie temu Alanna Hargrove pracowała w szpitalu w Birmingham. Teraz stała na schodkach samolotu, który miał ją zawieźć do niewielkiej osady Chalmers Bay nad brzegiem Morza Arktycznego. Nie obawiała się nowych obowiązków, pracy w trudnych warunkach ani surowego klimatu. Bardziej niepokoiła ją przenikliwość, arogancja oraz… niewątpliwy urok, jakim obdarzony był Owen Bentall, lekarz, z którym miała współpracować na Dalekiej Północy. Oby tylko mu nie uległa! Oby nie odgadł prawdziwych powodów, dla których zdecydowała się na ten wyjazd!

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 1995

źródło okładki: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 1995