Walka o życie

Seria: Harlequin Medical Romance
Wydawnictwo: Harlequin
In at the deep end
Avadoro

Wreszcie jej marzenia miały się ziścić. Afryka, szpitalik położony w samym środku Czarnego Lądu - oto wyzwanie, które zweryfikuje nabytą do tej pory wiedzę i wyzwoli od codziennej szpitalnej rutyny. Doktor Toni Nash nie przypuszczała jednak, że pierwszy egzamin w nowych warunkach okaże się tak trudny. Awaryjne lądowanie samolotu w tanzańskim buszu zaskoczyło zarówno ją, jak i Jacka Christy, jej nowego szefa. Oboje wiedzieli tylko jedno - czekała ich trudna walka o przetrwanie.

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 1995

źródło okładki: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 1995