Grupy kapitałowe

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
biznes, finanse

Podręcznik przeznaczony dla studentów kierunków zarządzania i marketingu, ekonomii, finansów i bankowości oraz studiów menedżerskich, zgłębiających wiedzę o tworzeniu grup kapitałowych. Przedstawia problematykę zarządzania grupami kapitałowymi, uwzględniając różne aspekty ich funkcjonowania, zróżnicowanie form oraz wszystkie istotne dziedziny zarządzania grupami kapitałowymi, a w szczególności: sposoby tworzenia i typowe formy, działalność operacyjną, marketing, zarządzanie ludźmi, rachunkowość, finanse i podatki, strategie, inwestycje i finansowanie rozwoju, powiązania i współdziałanie uczestników, nadzór właścicielski

tomek | 2014-11-11
Przeczytana: 11 listopada 2014