Jak sobie radzić z trudnymi ludźmi

Wydawnictwo: Onepress
4 (2 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
poradniki

Trudni ludzie potrafią skutecznie zatruwać życie innym. W pracy spotykamy się z różnymi zachowaniami ludzkimi, są osoby, z którymi niełatwo jest się porozumieć, a to ujemnie wpływa na komfort naszej pracy i jej efekty. Zrozumienie motywów uciążliwych zachowań to najlepszy sposób, aby radzić sobie z problemami, jakie z nich wynikają. Jak radzić sobie z trudnymi ludźmi to recepta na pokonywanie problemów w relacjach międzyludzkich. Ten praktyczny przewodnik nauczy Cię patrzeć z innej perspektywy na zachowania innych, pomoże zrozumieć ich motywy, podpowie, jak reagować w różnych sytuacjach. Roy Lilley wyjaśnia, jak: rozpoznawać siedem trudnych typów osobowości, docierać do sedna nieporozumień, aby gasić konflikty, postępować z ludźmi agresywnymi, motywować leniwych współpracowników, radzić sobie z trudnymi klientami, przyjmować skargi i zażalenia. Książka zawiera mnóstwo użytecznych wskazówek i ostrzega przed potencjalnymi zagrożeniami, jakie wynikają z relacji międzyludzkich. To lektura obowiązkowa dla każdego, kto jest skazany na uciążliwych współpracowników. Pomoże Ci polubić trudnych ludzi, dotrzeć do nich, wywrzeć na nich wpływ i w konsekwencji zmotywować do osiągania lepszych wyników.

książek: 1937
walgh | 2017-03-13
Przeczytana: 13 marca 2017

Kompletnie niezajmująca i chaotyczna broszurka. Odnosi się stricte do sytuacji biurowych. Są lepsze pozycje na rynku w tym temacie. Szkoda czasu.

XXX | 2014-04-29

może być