Niesamowite maszyny

Wydawnictwo: Świat Książki
Things that go
978-83-247-0430-9
rowena77

- ponad 80 największych, najszybszych i najbardziej fascynujących pojazdów mechanicznych - najsłynniejsze konstrukcje i modele maszyn, począwszy od legendarnego motocykla Jarley-Davidson WLA, po "niewidzialny"samolot bombowy B-2A Spirit -kolorowe ilustracje maszyn, zdjęcia i diagramy przedstawiające pierwsze projekty, najważniejsze elementy budowy, zasady działania - zagadnienia...

- zagadnienia motoryzacyjne objaśnione przystępnym językiem

źródło opisu: świat książki

źródło okładki: świat książki