Wszystko jeszcze możesz zmienić

Wydawnictwo: StudioEMKA
83-88607-21-9
Psychologia, myślenie

Sposób myślenia kreuje sposób działania. Zdaję sobie sprawę, że tym stwierdzeniem wcale nie odkrywam Ameryki. Zrobił to Krzysztof Kolumb i wiele ludzi po, a także i przed nim. Ale pomimo, że te wszystkie wspaniałe dokonania mają już swoją historię, to jednak ciągle ktoś odkrywa ten "nieznany kontynent" na nowo. I pomimo, że nie odnotowują tego wydarzenia masmedia, jednak jest ono epokowym...

Sposób myślenia kreuje sposób działania.

Zdaję sobie sprawę, że tym stwierdzeniem wcale nie odkrywam Ameryki. Zrobił to Krzysztof Kolumb i wiele ludzi po, a także i przed nim. Ale pomimo, że te wszystkie wspaniałe dokonania mają już swoją historię, to jednak ciągle ktoś odkrywa ten "nieznany kontynent" na nowo. I pomimo, że nie odnotowują tego wydarzenia masmedia, jednak jest ono epokowym odkryciem danej jednostki, czyli jakiegoś najzwyklejszego Johna Smitha.
Ja również nie oczekuję wielkich tytułów w poczytnych magazynach, ale mam nadzieję, że tak zatytułowanym tematem wzbudzę czyjąś refleksję i jemu pomogę też coś odkryć.

źródło opisu: Studio Emka 2001

źródło okładki: www.studioemka.com.pl

książek: 1970
skarbka78 | 2014-10-25
Przeczytana: 24 października 2014

Książka prezentuje wiele przykładów osób, które osiągnęły ogromny sukces, pomimo tego, iż dla osób postronnych na pewnym etapie życia każdego z nich, ich sytuacja wydawała się beznadziejna. Autor zachęca do wzięcia życie w swoje ręce, przezwyciężania leków i wiary we własne siły.

Sylwia Zabłocka | 2012-09-26
Przeczytana: 27 września 2012