Dania na lato

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
978-83-7404-670-1
JASKIERKA57

Lato jest bardzo radosną porą roku. Kolorowy świat przyrody oferuje nam wówczas mnóstwo owoców i warzyw, zachęca gamą smaków i barw do szykowania atrakcyjnych posiłków. Upalne i długie dni prowokują nas do przygotowywaniu dań lekkostrawnych, raczej chłodniejszych a wieczory do wspólnych posiedzeń i biesiad. Podzieliłam ksiązkę na kilka części proponujących przepisy na różne pory dnia. Zaczynamy od śniadania i przekąsek, potem letni obiad i wieczorne spotkania przy grillu lub w ogrodzie. A wszystkie porady kończą smakowite desery i pyszności, które latem szczególnie chętnie sobie fundujemy.

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!