Potęga serca

Potęga Serca
978-83-6354-813-1
filozofia i etyka
Aneta

Książka niniejsza jest darem serca dla wszystkich, którzy gotowi są wkroczyć na jego drogę, rozwijać się, rozpocząć nowe udane życie, odnaleźć w sobie miłość, prawdę, bogactwo, szczęście, radość i wszystko inne, czego zapragną. Porusza ona temat budzenia się w prostym wzniesieniu poprzez miłość w sercu, a przy tym nie korzysta z dorobku bogactwa wytworów technik iluzji umysłu, które na przestrzeni tysiącleci tworzyliście.

Ta książka to najprostsza instrukcja obsługi człowieka przez niego samego, przez każdego z was indywidualnie. Każdy z was jest niepowtarzalną istotą i nie ma identycznej recepty na rozwój dla wszystkich. Jednakże każda droga waszej pracy, waszego rozwoju, wiedzie poprzez dane wam serce, poprzez cud bogactwa jego doznań. Od kiedy, zaczęliście kierować się głównie umysłem, odtąd świat na Ziemi przyjął mnóstwo form komplikacji. Transformacja to węzeł splotu czasów. Jest doskonałym momentem, aby wybrać - spośród tysięcy dróg jedyną skuteczną, wiodącą indywidualnie dla każdego poprzez cud jego serca i jego wewnętrznej jaźni.

„Potęga serca” to książka, która jest darem, pochodzącym od Waszej Wyższej Jaźni, która prosto może być zastosowana przez każdego z Was, niezależnie od waszej świadomości tego, w kogo lub w co wierzycie, od waszego wykształcenia, czy wewnętrznej mądrości.

Od Autora: "Dając wam tę książkę, otrzymujecie możliwość wyboru i proste podpowiedzi. To, jaką drogę wybierzecie jest indywidualną decyzją każdego z Was. Niech Was nie dziwią wydarzenia, jakie możecie uruchomić, zmieniając swoją świadomość, cuda, których doświadczycie. Dokądkolwiek zechcecie iść, idźcie przeniknięci miłością, którą możecie odczuć, mentalnie przytulając tę książkę do swego serca. - http://www.ebooki123.pl/potega-serca_p20

źródło opisu: http://www.ebooki123.pl/potega-serca_p20

źródło okładki: http://www.ebooki123.pl/potega-serca_p20

renata grześkowiak | 2014-02-05

"Potęga serca" to absolutnie nie moja bajka. Książka napisana w przedziwnym uduchowieniu i skierowana najprawdopodobniej do tych ludzi, którzy pogubili się gdzieś w pędzie wartości, nie potrafią pogodzić codzienności z egzystencjalnymi potrzebami człowieka. Odnoszenie się do serca, poprzez serce, z sercem, na podstawie serca- przytłoczyło mnie bardzo. Jestem wrażliwą obserwatorką życia, kroczę nie tylko po płatkach róż, a nawet w sumie nie pamiętam, by takowe kiedykolwiek rzucane mi były pod stopy...jednak optymizm, wrażliwość i estetykę życia wyłuskuję z każdego drobiazgu napotykanego na drodze, i jedno z czym zgadzam się z Autorem - tak to przynajmniej zrozumiałam - to wypracowanie empatii (jeśli nie posiada się wrodzonej) znacznie podnosi jakość naszego istnienia jako jednostki samemu dla siebie, oraz jako współplemieńca w społeczeństwie.

Nie chcę zniechęcać do lektury, bo każdy z nas jest obdarzony indywidualną wrażliwością. Do jednych ta książka przemówi, wykrzyczy nawet...

Jula | 2016-10-03

Dla mnie całkiem nowa, ale bardzo ciekawa tematyka i podejście do tematu.

Polecam

Aneta | 2012-12-27