Kompozycje z suchych kwiatów

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
poradniki

W książce znajdziesz wiele oryginalnych pomysłów, a także wskazówki na temat konserwacji, suszenia i prasowania kwiatów. zaproponujemy Ci ozdobienie suszonymi kwiatami firanek, lambrekinu, kartek okolicznościowych, świec, abażurów, a nawet uchwytów do szuflad. Jeśli tylko jesteś w stanie utrzymać w dłoni pistolet z klejem i pędzel albo nawlec igłę, znajdziesz wśród licznych projektów coś dla siebie. Przejdź się do ogrodu, zajrzyj do kwiaciarni, pobuszuj po sklepach w poszukiwaniu czegoś, co Ci się spodoba. Przekonasz się, że praca z suszkami może sprawić wiele radości. znajdziesz tu przykłady oryginalnych projektów: kwietne kule, kwitnące torebki na prezenty, saszetkę z wstążki, szkatułkę z różyczkami, pachnące podstawki, oplatane lusterko, firaneczki z kwietnymi wstęgami, różany koszyczek, tryptyk z wianków, wykwintną papeterię oraz szablony.

Iwona93 | 2014-12-04