Kobieta z charakterem

Seria: Harlequin Gorący Romans
Wydawnictwo: Harlequin
His Convenient Virgin Bride
Avadoro

Alec przybył do ośrodka jeździeckiego, by na prośbę braci Ryderów, właścicieli dużej korporacji, sprawdzić jego opłacalność. Już podczas pierwszej rozmowy bardzo mu się spodobała właścicielka ośrodka, siostra obu braci. Od tej pory Alec ma dylemat, bo naczelną zasadą jego firmy jest dystans do klienta. Nie może się jednak oprzeć i ulega wdziękom pięknej Stephanie. Ona zachodzi w ciążę, a bracia żądają, by ją poślubił. Alec zastanawia się, jak uniknąć związku, nie narażając się na ich gniew. Stephanie jednak wcale nie zamierza wyjść za mąż…

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2012

źródło okładki: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2012

oneofakind | 2015-03-06
Przeczytana: 06 marca 2015

To powieści o dynamicznej i pełnej zaskakujących wydarzeń akcji. Głównych bohaterów łączy gorące uczucie, ale sytuacja, miejsce, a czasem ich rodzina nie pozwalają na pełny rozkwit związku. Wbrew pozorom przeciwności losu zbliżają bohaterów do siebie i powodują wzmocnienie uczucia, które ku zaskoczeniu wszystkich ma szansę przetrwać. Dodatkowym atutem jest tutaj obecność stadniny z końmi. Główni bohaterowie co prawda zachowują się dziecinnie i nieodpowiedzialnie ale w końcu z tego wyrastają. Widać że wszystko co dla siebie robią to robią to z miłości do siebie.
Książka jest łatwa i przyjmna do czytania.

wiola | 2015-11-27

Pobawiłam się zajęło mi to około 4 godzin wiec sam raz na podróż. Historia uczy o tym by mówić wprost co się czuje bo inaczej między ludźmi tworzą się takie bariery które trudno potem pokonać zawłaszcza jeśli chodzi o uczucia. Nie którzy powierzą a harlekin albo romans obecnie jestem na takim etapie, że brakuje mi czasu na myślenie co dopiero czytanie, ale że kocham to i jeśli nie przeczytam w ciągu dnia kilku kartek zachowuję się jak alkoholik na odwyku wolę sobie tego nie odmawiać. Lektura zajmuję, uspokaja i pokazuje, że nawet błąd życiowy może zamienić się w coś pięknego.

Charlie1608 | 2013-12-23
Przeczytana: 22 grudnia 2013

Ciekawy i rozluźniający harlequin ;)

Gosia9101 | 2013-08-30

Przyjemny romansik:)