Blisko nieba

Tłumaczenie: Krystyna Rabińska
Seria: Harlequin Romans
Wydawnictwo: Harlequin
Doorstep Twins
harlequin, dzieci, romans, bliźniaki, niebo
Avadoro

Pewnego dnia w biurze greckiego multimilionera Andreasa Simonidesa zjawia się Amerykanka, Gabi Turner, i go informuje, że jest on ojcem dzieci jej przyrodniej siostry, zmarłej przy porodzie. Andreas domyśla się, że ojcem bliźniaków jest jego brat bliźniak, Leonides. Zmusza brata do uporządkowania rodzinnych spraw, a tymczasem pomaga Gabi opiekować się chłopcami. Gabi jest zauroczona Andreasem i smutkiem napawa ją myśl, że gdy Leonides zabierze synów do siebie, ona będzie musiała wrócić do Ameryki.

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2012

źródło okładki: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2012

wiola | 2015-09-08

Książka to czyta fikcja literacka, bo nigdy nie ma tak, że jest tak wspaniale normalnie jak w Kopciuszku - śpiącej królewnie i - Uciekającej Pannie Młodej.
Jednak jest w tej książce coś co mnie ciepło zaskakiwało, jakaś .... prostota uczuć, nie wiem jak to ująć ale miło jest się odrealnić.