Zgłosuj na książki roku 2017

Seria: Harlequin Romans
Wydawnictwo: Harlequin
Bridegroom's secret
Avadoro

Ciekawość świata sprawiła, że Australijka Julie Montgomery wylądowała po drugiej stronie globu. Los postanowił wynagrodzić jej odwagę i w Bostonie dosłownie rzucił ją w ramiona przystojnego nieznajomego. Matt McLachlan, jak się okazało, był najlepszą partią w mieście. Zanim Julie zdążyła ochłonąć, w całym Bostonie mówiono o jej związku ze słynnym biznesmenem. Na przyjęciu zaręczynowym...

Na przyjęciu zaręczynowym wychodzi na jaw, że wiele osób, a w tym prasa, wie znacznie więcej o problemach jej narzeczonego niż ona sama...

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2011

źródło okładki: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2011