Księga Jogi i Magii

Tłumaczenie: Dariusz Misiuna
Wydawnictwo: Pegaz
Book Four: Part I. Mysticism & Part II. Magick
Marcelline

Księga Jogi i Magii jest podstawowym wprowadzeniem do ścieżki rozwoju psycho-fizycznego zwanego na Wschodzie Jogą, a na Zachodzie Magią. Crowley w przejrzysty sposób objaśnia proces rozwoju duchowego, pokazując jakie przeszkody można napotkać na swojej drodze oraz jak je można przekroczyć Część I - Joga przedstawia techniki umożliwiające wydobycie się z stanu niewiedzy. Część II - Magia jest...

Część II - Magia jest drobiazgowym opisem świątyni magicznej oraz atrybutów jakie Mag używa w swym dziele. (...)
'Księga Jogi i Magii' jest niebezpieczną książką, bo pokazuje nam, że jeszcze się nie narodziliśmy. Wybór należy do nas.

źródło opisu: okładka książki

źródło okładki: google