Kanadyjskie eldorado

6 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
978-83-7528-058-6
kanada, opowiadania,
Klaudia

Zbiór opowiadań opisujących realia kanadyjskie, w tym również Polonię kanadyjską. Bohaterowie to ludzie z krwi i kości, źli i dobrzy, owładnięci namiętnościami i wielką wolą życia, wbrew coraz częstszej samotności, frustracji i problemom rodzinnym. Są tacy, jak w rzeczywistości, bez upiększeń, tacy jakich spotykamy na codzień i jakich spotkała na swojej drodze Autorka. Ważnym składnikiem...

Ważnym składnikiem opowiadań jest wątek walki z kanadyjskim systemem prawnym. Walka ta nie zawsze kończyła się wygraną Autorki.

źródło opisu: http://www.marpress.pl/?p=productsMore&iProduct=236

źródło okładki: http://www.marpress.pl/?p=productsMore&iProduct=236