Jazda konna dla początkujących

Wydawnictwo: Delta W-Z
8371752008
poradniki

Naukę jazdy konnej zaczyna się od spotkania z placem treningowym, zasadami dosiadu, rozluźnieniem mięśni konia i jeźdźca. Tu nastąpi korekta dosiadu, nauka stosowania pomocy, objaśnienie chodów konia i figur na ujeżdżalni słowem wszystko, co niezbędne do opanowania podstaw jazdy konnej. O tym i wielu innych zagadnieniach traktuje ta książka, z humorem odnosząc się do małych i dużych problemów jeźdźców.

Lucky00 | 2014-01-24
Calineczka | 2013-10-17