Roz(g)rywka partyjna czyli książka politycznie niepoprawna

satyra
KateLozen

Z roku na rok coraz mniej ludzi zwraca uwagę na to, co mówią politycy. Niestety. Na szczęście Sawka i Bryndal próbują zdiagnozować problem polskich polityków. Sawka skupia się na największych aferach politycznych ostatnich lat, przywarach mniej i bardziej spektakularnych polityków oraz słowach, które beztrosko z siebie wypuszczają. Rysownik tradycyjnie rozśmiesza i szydzi, nadal na szczęście prowokując do myślenia. A Rafał Bryndal kolejny już raz komentuje. Odrobinę łagodniej, ale nadal z perspektywy tej samej lozy szyderców. Obaj dysponują dobrą kreską – Sawka rysując, Bryndal pisząc.

JoannaNatalia | 2015-11-02
Przeczytana: 2015 rok