Sztuka seksu oralnego

Wydawnictwo: Muza
seks
poradniki

Sztuka seksu oralnego to książka dla osób obojga płci, przedstawiająca uroki miłości francuskiej, zachęcamy więc do wspólnego z niej korzystania. Nigdy nie wątpcie w swoje możliwości. Z tą książką jako przewodnikiem możecie zostać mistrzami seksu oralnego i osiągn ąć taki poziom umiejętności, o jakim nawet nie śniliście. Odkryjecie sekrety sztuki miłosnej - od miejsc erotycznych na mapie ciała przez techniki podniecania po zabawki erotyczne. I cieszcie oczy, oglądając wspaniałe fotografie zamieszczone w tej książce.
- Znajomość "geografii" partnerki/partnera, czyli wiedza o tym, gdzie znajdują się miejsca czułe na bodźce erotyczne, wpływa w zasad niczym stopniu na to, jak należy je pobudzać, aby poszerzyć pole doznań. Pieszczenie w odpowiedni sposób najwrażliwszych obszarów po zwala wznieść się na wyżyny rozkoszy.
- Refleksologia erotyczna przyjmuje, że okolice narządów płciowych są powiązane z ośrodkami energii życiowej w ciele człowieka, a st ymulowanie tych okolic korzystnie wpływa na naszą kondycję zdrowotną.
- To co zjadamy, wpływa na posmak miłosnych wydzielin. Ogłaszamy zatem "Tak" dla papai i ananasa, a "Nie" dla czosnku i szparagów.

źródło opisu: Muza, 2008

źródło okładki: www.muza.com.pl