Wewnętrzny ogień

Tłumaczenie: Alina Patkowska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Wodnik". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Rebis
The Fire From Within
978-83-7510-471-4
Fajdros

Powrót do spotkań i rozmów z don Juanem. W Wewnętrznym ogniu Castaneda wraca do spotkań z don Juanem, odbywających się w stanie wzmożonej świadomości. Prowadzi czytelnika ścieżką "nauk lewej strony", które opisują zasady istnienia wszechświata, w całości składającego się z emanacji Orła. Wszystkie wprowadzone we wcześniejszych tomach pojęcia oraz trzy wielkie sztuki wojowników: "widzenie,...

Powrót do spotkań i rozmów z don Juanem.

W Wewnętrznym ogniu Castaneda wraca do spotkań z don Juanem, odbywających się w stanie wzmożonej świadomości. Prowadzi czytelnika ścieżką "nauk lewej strony", które opisują zasady istnienia wszechświata, w całości składającego się z emanacji Orła. Wszystkie wprowadzone we wcześniejszych tomach pojęcia oraz trzy wielkie sztuki wojowników: "widzenie, "śnienie" i "osaczanie" znajdują swoje miejsce w kontekście spójnej i logicznej, choć niepojętej dla racjonalnego umysłu kosmologii.

Carlos Castaneda (zm. 1998), guru pokolenia "dzieci kwiatów", ukończył antropologię na Uniwersytecie Kalifornijskim w Los Angeles. Napisał wiele książek relacjonujących jego spotkania z don Juanem, czarownikiem plemienia Yaqui, który wprowadzał go w tajniki magii indiańskiej. Wszystkie one ukazują się nakładem Domu Wydawniczego REBIS w nowej szacie graficznej.

Fascynujący świat don Juana nigdy nie przestanie zadziwiać.

"Sunday Telegraph"

źródło opisu: http://www.rebis.com.pl

źródło okładki: http://www.rebis.com.pl

Lidia F | 2015-11-25
Przeczytana: 20 listopada 2015

Co tu pisać? Śnienie emanacje orła halucynacje oraz wiele wiele innych tylko w tej książce. :-D Literacko dramat :-D.

-Maat-Ka-Ra- | 2017-11-29
Na półkach: Przeczytane, 2017
Przeczytana: 29 listopada 2017

Świetna książka, aczkolwiek mam z nią problem, bo nie wiem, jak ją traktować, czy w stu procentach poważnie, czy jednak jako metaforyczny opis zjawisk pojawiających się na drodze Ducha. Niemniej jednak, czytało mi się ja doskonale, choć skończenie jej zajęło mi przeszło dwa lata ;))

numerosata | 2018-08-16
Mor | 2017-12-11