Palmy

Wydawnictwo: Wiedza i Życie
flora i fauna

Moda na palmy trwa od dawna, gdyż dzięki idealnym kształtom rośliny te są doskonałym, naturalnym elementem wystroju różnego typu wnętrz. Mogą być dekoracją zarówno wytwornych rezydencji, jak i ozdobą skromnych mieszkań. Nadają się też do ogrodu zimowego, na werandę, balkon oraz do ocienionego ogrodu. Spróbujmy wprowadzić nieco egzotyki do naszego otoczenia, zwłaszcza że uprawa i pielęgnacja tych roślin nie jest trudna. Zdaniem psychologów, miłośnicy palm to osoby otwarte, wspaniałomyślne i mające dobry gust.