Wywiad z księdzem egzorcystą

978-83-7557-115-8
egzorcyzmy,
religia
Annabelle

NIESAMOWITE ODPOWIEDZI NA NIEZWYKŁE PYTANIA Czy Bóg i Diabeł rozmawiają ze sobą? O czym myśli demon? Czy demony mogą czytać nasze myśli? Jak aniołowie spędzają czas? Czy Szatan może mieć dziecko? Czy wróżbici odgadują przyszłość dzięki interwencji demonów? Co czynić w obliczu pokusy? Co czynić w przypadku klątwy? Czy demon może powodować choroby ciała? Czy demon może powodować pecha? Które...

NIESAMOWITE ODPOWIEDZI NA NIEZWYKŁE PYTANIA

Czy Bóg i Diabeł rozmawiają ze sobą?
O czym myśli demon?
Czy demony mogą czytać nasze myśli?
Jak aniołowie spędzają czas?
Czy Szatan może mieć dziecko?
Czy wróżbici odgadują przyszłość dzięki interwencji demonów?
Co czynić w obliczu pokusy?
Co czynić w przypadku klątwy?
Czy demon może powodować choroby ciała?
Czy demon może powodować pecha?
Które stworzenie Boże było wspanialsze: Maryja Dziewica czy Lucyfer?
Które ze wszystkich demonów są najbardziej złośliwe?
Jaką formę posiadają demony, gdy ukazują się ludziom?
Kogo Szatan najbardziej nienawidzi w Kościele?
Co to jest wieczna śmierć?
Dlaczego piekło musi być wieczne?
Jakie kary są w piekle?
Czy Bóg może przebaczyć demonom?

źródło opisu: http://www.polwen.pl

źródło okładki: http://www.polwen.pl/img/image003.jpg

Martyna Grudzień | 2015-09-01
Na półkach: Przeczytane, Z Biblioteki

Odrzucam kompletnie wiarę w Jahwe itp, więc sięgnęłam po tą książkę z czystej chęci zdobycia wiedzy, ponieważ interesuje mnie demonologia i goecja. Niestety autor wszystko sprowadza do tego jakim cudownym, nieskazitelnym, wspaniałym, pełnym miłości bytem jest Bóg i jak niedoskonałym tworem jest człowiek. Ogólnie odnoszę wrażenie iż autor naciska cały czas na to, że osoba, która zwątpi w Boga, odrzuci wiarę katolicką itp. popełnia grzech śmiertelny. Wychodzi więc na to, że kto potrafi samodzielnie myśleć i nie podąża ślepo za wiarą, jest nic nie wartym grzesznikiem. Wiedzy w książce mało.

Elwira | 2014-01-22
Przeczytana: 17 stycznia 2014

Zwykle ciężko mi się wypowiadać o książkach związanych z taką tematyką, bo sprowadza mi się to do jednego zdania: wszysto jest kwestią wiary. Jednakże, co do samej treści - dużo ciekawych informacji napisanych w bardzo przystępny sposób. Myślę, że warto sięgnąć, jeśli nie w celu umocnienia wiary, to choćby w celu poszerzenia horyzontów czytelniczych.

Hania Skupniewicz | 2013-11-01
Przeczytana: 18 października 2013

Książka jest genialna. Są w niej rzeczy, których powinien być świadomy każdy chrześcijanin. Nie jest to "wiedza zakazana" która może otwierać na Złego, ale zupełnie zdrowe spojrzenie na... jak najbardziej realny świat. Ojciec Jose ma wielką wiedzę i doświadczenie. Opowiada wszystko w bardzo przejrzysty, logiczny sposób.

Cuz | 2012-09-24
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Religia

Jeśli interesujesz się teologią, lub demonologią, ta książka jest pozycją obowiązkową. Wyjątkowe spojrzenie na różne tematy ks. Fortei będzie dla Ciebie cenną leturą. Wśród zalewu chłamu traktującego o demonach, ta książka jest prawdziwą perłą.